Бустерна вакцинація: що це таке і чи введуть її в Україні

Життя  16 жовтня 2021 року, 16:39 3336

Міністерство охорони здоров’я України може ввести за правило необхідність третьої або так званої бустерної вакцини для захисту від коронавірусу COVID-19. Однак остаточне рішення буде ухвалено вже після того, як переважна кількість дорослого населення отримає "антиковідне" щеплення.

Про це в інтерв’ю виданню "Радіо Свобода" розповів глава МОЗ Віктор Ляшко. Також чиновник не виключає можливість повторної кампанії вакцинації двох доз для тих, хто вже пройшов повну імунізацію.

Читайте також:  Ще гірше, ніж це було навесні, – міністр про ситуацію із коронавірусом в Україні

"Так, така перспектива цілком реальна. Але зараз ми не перебуваємо на тому рівні охоплення вже захищеного населення, щоб говорити про бустерну або повторну кампанію. Нам необхідно забезпечити доступ хоча б до першої дози всім дорослим українцям", – зауважив Ляшко.

Міністр додав, що головною причиною недостатнього темпу вакцинації в Україні залишається віра в фейкові повідомлення і недовіра до препаратів, які визнані всіма сертифікатами Всесвітньої організації здоров’я. В той самий час найважчі випадки захворювання коронавірусом і пацієнти в реанімації в 98 випадках зі 100 – серед тих, хто не отримав жодної дози вакцинації.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0