Яка буде зима 2022 року: синоптик озвучила прогноз погоди

Життя  24 жовтня 2021 року, 11:47 11516

Синоптик Тетяна Негадайлова оприлюднила прогноз погоди на зиму 2022 року. Яка буде зима цього року, читайте у матеріалі.

Пані Негадайлова попередньо спрогнозувала, що зима цього року буде більш "традиційною" для нашого регіону.

"Спостерігаємо, що після завершення 30-літнього кліматичного періоду в 2020-му, у нас уже буквально наступний рік був уже дещо нестандартним. Він був наближеним до попереднього тридцятиліття. З лютого до травня температури були навіть нижчими за норму.

Читайте також:  Погода на зиму 2022 року від народного синоптика

Чесно кажучи, за останні роки всі навіть уже відвикли від цього, зима стала рідкістю, хоча літні місяці знову були теплішими за норму на 1,5-2 градуси. Попередньо прогнозуємо, що зима буде. Сезонний прогноз ще не готовий, але попередньо можна очікувати зиму – хоч і не з 30-градусним морозом, але буде менше відлиг і триваліший зимовий період.

Звісно, що погода – це палиця з двома кінцями: з одного боку, буде більше роботи нашим комунальникам, які мусять прибрати сніг і забезпечити функціонування транспорту, прохідність доріг; а з іншого, коли немає зими – це також погано. Психологи кажуть, що сніг і більше білого кольору допомагають людині сприймати холодний період і пережити його оптимістичніше. Коли снігу немає, все навколо сіре – це погано впливає на психологічний стан людей.

Джерело: Парламент
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0