Ще один герой зі всесвiту Marvel

Життя  27 жовтня 2021 року, 19:21 1465

Не встигли ми відійти від "Шан-Чі і легенда десяти кілець", другої частини "Венома", як вже зовсім скоро повинна побачити світ чергова екранізація марвеловського персонажа – фильм Морбиус. Про що ж буде ця картина і що вже відомо про неї поговоримо прямо зараз.

Сюжет і ролі

Цей фільм присвячений доктору Майклу Морбіусу, який страждає від рiдкого захворювання крові і готовий піти на будь-які експерименти, щоб врятувати своє життя. В результаті вчений набуває безсмертя, адже він став вампіром! Як же впоратися з бажанням людської крові? Адже це суперечить його сутності, але без неї йому не прожити! Виходом для себе новоспечений вампір знаходить вбивати лише злочинців.

Головну роль зіграв рок-музикант, композитор і зірка кіно Джаред Лето. Наставником вампіра став Джаред Харріс, а противником – Мет Смітт. Також в цьому супергеройському фільмі жахів знялася Адріа Архона.

Цікаві факти про живого вампіра

Офіційний реліз заплановано на січень наступного року і тільки тоді можна буде робити остаточні виведення про чергового персонажа всесвіту Marvel. А поки можемо лише обговорити деякі відомі факти:

  • в жовтні цього року Морбіус відзначив своє п’ятдесятиріччя, адже вперше в коміксах він з’явився в 1971 році;
  • спочатку вампір був противником Людини-Павука;
  • в 1998 році Морбіус фігурував в альтернативному фіналі бойовика "Блейд", який увійшов бонусом на DVD дисках;
  • сцени з Нью-Йорка знімалися в Манчестері, при цьому всі номери машин, знаки і вогні були змінені на нью-йоркські, щоб глядач не помітив каверзи;
  • виконавець головної ролі рок-музикант Джаред Лето вже приміряв на себе роль марвеловського персонажа, зігравши в загоні самогубців Джокера;
  • це другий проект Marvel від Sony після "Венома".

Фільм досить багатообіцяючий, а якщо подивитися його в кінотеатрах Планета Кіно, то напевно отримаєте ще більш яскраві і незабутні враження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Антон 28.10.2021, 12:20
Коментар очікує модерацію