Windrose скасовує регулярні рейси на Закарпаття з середини листопада

Життя  28 жовтня 2021 року, 14:10 657

Компанія Windrose скасовує регулярні рейси на Закарпаття вже з середини листопада. Цю інформацію журналістам підтвердили як безпосередньо в прес-службі компанії, так й інформацію про це можна побачити в розділі бронювання квитків, де наразі доступні рейси у напрямку Ужгорода тільки на 1, 5 і 8 листопада, а далі ні.

У компанії офіційно пояснили скасування регулярного авіасполучення тим, що аеропорт не готовий до роботи в зимній період. Утім, неофіційно один зі співрозмовників, який займався запуском регулярного сполучення на Закарпаття та працює в авіасфері уточнив, що насправді питання радше фінансове, тобто брак попиту на рейси, ніж технічна неготовність аеропорту.

Windrose скасовує регулярні рейси на Закарпаття з середини листопада

Пікантності ситуації додає той факт, що на 12 листопада саме в Ужгороді й саме на базі летовища запланована зустріч прем’єр-міністрів України та Словаччини: Денис Шмигаль та Едуард Хегер мали якраз обговорити співпрацю в авіаційній сфері, зокрема підписання та набуття чиності угоди, яка дозволила Украероруху інструментально супроводжувати українські літаки, що прямують та вилітають з Ужгорода, територією Словаччини.

Читайте також:  Виліт літака "Київ–Ужгород" затримали через витівку голови Закарпатської організації партії "Слуга Народу" Тищенка

Також варто додати, що під відновлення регулярних авіарейсів між Києвом та Ужгородом, в місцевий аеропорт було інвестовано чималі кошти та обладнання, зокрема запущено нову світосигнальну систему саме для можливості приймати рейси в темну пору доби та в зимній період.

Windrose скасовує регулярні рейси на Закарпаття

Зазначимо, що регулярне авіасполучення за напрямком Київ – Ужгород – Київ було відновлено компанією Windrose 2 червня цього року у форматі рейсів тричі на тиждень – понеділок, середа та п’ятниця.

Джерело: Infopost.media
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0