Закарпатка в один день втратила і чоловіка, і сина

Життя  29 жовтня 2021 року, 20:37 4200

Про трагедію родини з Берегівщини знають у всій області. Взимку 2020 року на озері біля Мужієва загинули двоє чоловіків – батько та син.

У цей день обоє перебували на риболовлі, проте лід виявився занадто тонким і в одну мить батько Михайло провалився під кригу. Син намагався його врятувати, але зусилля виявилися марними.

Сьогодні заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка вручив матері загиблого державну відзнаку. Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив Ярослава Лейзу орденом «За мужність» III ступеня.

Читайте також:  Син загинув, намагаючись врятувати батька: подробиці трагедії, яка сколихнула Закарпаття

«Вручити таку високу державну нагороду – це почесна місія для мене. Ярослав був багатодітним батьком, після його смерті сиротами залишилося четверо дітей, троє з яких неповнолітні», – підкреслив Іштван Петрушка.

Уся трудова діяльність Ярослава Лейзи пройшла в природоохоронних органах системи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Колеги розповідають, що чоловік за весь період роботи зарекомендував себе як працелюбний, досвідчений спеціаліст, він ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

«Насправді важко зрозуміти біль жінки, яка в один день втратила свою надійну опору – втратила і чоловіка, і сина. Такі герої завжди у нашій пам’яті», – зауважив Іштван Петрушка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0