Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Закарпатті дитина наковталася таблеток

На Закарпатті дитина наковталася таблеток

Рахівський районний суд на 850 грн оштрафував Василину Т., яка залишила без догляду свою неповнолітню доньку. Поки мама була відсутня, дівчинка наковталася таблеток і втратила свідомість. Суд кваліфікував дії жінки як невиконання батьківських обов’язків. Разом із тим невідомо, скільки часу дитина перебувала без догляду.

ВІДЕО ДНЯ

Як зазначається у тексті судового рішення, Василина Т., є матір’ю п’ятьох дітей, працює у супермаркеті АТБ у селищі Солотвино. Жінка обвинувачується в «ухиленні від виконання батьківських обов’язків та відсутності забезпечення необхідних умов виховання своєї неповнолітньої дочки».

У рішенні суду вказується, що Василина залишила свою доньку без нагляду, а дитина у той час проковтнула таблетки, від яких втратила свідомість.

Реклама
Читайте також:
Самогубство чи нещасний випадок: на Закарпатті загинула жінка

Чи дитина зробила це випадково, чи навмисно – невідомо. Про термін, на який мама залишила доньку без догляду, також не повідомляється. Не зазначається також, чи проживають діти у повній сім’ї, чи жінка виховує їх сама.

Реклама

На розгляд справи матір не з’явилася. Суддя Рахівського міськрайонного суду Марія Марусяк визнала Василину Т. винною у вчинення адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) та зобов’язала сплатити штраф у розмірі 850 грн. Це – максимальне покарання, передбачене статтею.

Також Василина Т. повинна сплатити судовий збір у сумі 454 грн. У рішення суду зазначається, що жінка має право на оскарження постанови протягом десяти днів.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно