Опубліковано приємну новину для українців, які планують їхати в Чехію

Життя  10 листопада 2021 року, 19:35 4596

Чехія зберегла умови в’їзду для вакцинованих українських громадян, які здійснюють несуттєві (туристичні) поїздки, попри виключення України із "зеленого" списку ЄС для подорожей. Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба.

"Чехія залишається відкритою для подорожей вакцинованих українців за тих самих умов, що і раніше", – зазначив Кулеба.

У МЗС пояснили, що "українські дипломати отримали запевнення від чинного уряду Чехії, що він збереже режим в’їзду для громадян України".

Читайте також:  У Чехії загинув хлопець із Закарпаття, – соцмережі

Згідно з даними порталу МЗС про подорожі, станом на 10 листопада в’їзд до Чехії дозволений громадянам України, які пройшли повний курс щеплення вакциною, сертифікованою Європейською агенцією з лікарських засобів, а саме:

  • Vaxzevria (AstraZeneca),
  • Spikevax (Moderna),
  • Comirnaty (Pfizer/BioNTech),
  • Janssen,
  • Covishield за умови, що після вакцинації другою дозою минуло щонайменше 14 днів.

Підтвердити вакцинацію під час прикордонного контролю потрібно українським міжнародним ковід-сертифікатом, сформованим у мобільному додатку "Дія" (з QR кодом), його паперовим аналогом (з QR кодом) або сертифікатом, виданим в країні ЄС.

Перед в’їздом до Чехії потрібно в обов’язковому порядку заповнити в’їзний формуляр за посиланням: https://plf.uzis.cz/. Обов’язковою умовою для безвізової поїздки також є наявність дійсного закордонного біометричного паспорта та медичного страхування на термін поїздки. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0