У Мукачеві оштрафували жінку за продаж алкоголю та тютюну дітям

Життя  16 листопада 2021 року, 12:28 538

У понеділок, 15 листопада, відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради, під час якого було розглянуто протокол про вчинення особою адмінпорушення, передбаченого ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння».

Особою, яка притягалася до адмінвідповідальності, було продано слабоалкогольні напої та тютюнові вироби особам 14-ти та 15-ти років, – інформує юридичний відділ Мукачівської міської ради.

Читайте також:  В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю і сигарет в супермаркетах

Окрім того, на розгляд комісії було винесено протокол про вчинення адміністративного правопорушення у сфері благоустрою населених пунктів.

Обох осіб комісією визнано винуватими у вчиненні адмінпорушень та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу.

Адміністративна комісія звертає увагу, що за продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім особам передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 6 800 до 13 600 гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0