Міністр прокоментував ситуацію із "таємною" вакцинацією на Закарпатті

Життя  19 листопада 2021 року, 19:20 Катерина Петруньо 3267

Відкриття анонімного кабінету вакцинації від коронавірусу на Закарпатті перевіряє міністерство охорони здоров’я. Про це 19 листопада повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі "Сніданку з 1+1". Він додав: мови про анонімність бути не може.

За його словами, будь-який лікар, який дізнається, що в людини підроблений сертифікат, має повідомляти про це поліцію. "А далі в судовому порядку, людині, яка свідомо повідомила, зроблять "амністію" через суд", – повідомив Ляшко.

Читайте також:  Анонімний кабінет вакцинації запрацював в Ужгороді

"На Закарпатті відкрився якийсь анонімний – це фейк. Ми наразі перевіряємо, що там відкрили на Закарпатті. Бо "ковідна амністія" може бути по двох напрямках, і ніякої анонімності там не передбачено. Ми хочемо бачити все, що відбувається і вносити в електронну систему охорони здоров’я", – повідомив Ляшко.

"Ми зареєстрували законопроєкт про посилення кримінальної відповідальності за підробку документів як тим хто його підробив, так і тим, хто ним користується. Але там додатково комітетськими правками внесли пункт про "ковідну амністію", яка не передбачає після цього звернення до суду", – зазначив Ляшко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0