Поліція провела у Мукачеві спеціальну операцію: опубліковано відео

Життя  19 листопада 2021 року, 21:04 2536

Сьогодні, 19 листопада, співробітники Мукачівського районного управління поліції спільно з місцевими працівниками ДСНС провели операцію «Маячок», під час якої перевірили дотримання правил дорожнього руху місцевими водіями. Поліцейські офіцери громади супроводжували рятувальників під час виїздів та слідкували за тим, як водії реагують на спецсигнали такого транспорту та чи надають їм перевагу в русі.

Читайте також:  Водіїв, які втікають із місця ДТП, вираховують за допомогою камер спостереження

«Захід проводився, щоб нагадати всім учасникам дорожнього руху, що, поступившись дорогою оперативно-рятувальній машині, вони можуть посприяти безпечному та швидкому проїзду рятувальників. Адже ті поспішають на допомогу людям. Від їхньої оперативності може залежати не лише порятунок майна, але й життя», – розповідає поліцейський офіцер Мукачівської територіальної громади Василь Меренич.

Подібні перевірки влаштовуються у різних районах нашої області, щоб перевірити законослухняність водіїв. Поліція відзначає, що більшість із них пропускає спецтранспорт та швидко реагує в подібних ситуаціях. Тих, хто не надає перевагу в русі, поліція притягує до відповідальності за ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За такі неправомірні дії водіям передбачений штраф розміром 680 гривень.

Поліція наголошує, що операцію «Маячок» проводитиме і надалі, щоб кожен водій пам’ятав, що, сідаючи за кермо, потрібно дотримуватися усіх правил дорожнього руху.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0