Приватні перевізники Ужгорода призупинили перевезення пільговиків

Життя  25 листопада 2021 року, 16:24 832

Напередодні до Ужгородської міської ради із листом звернулися приватні перевізники, які працюють на міських автобусних маршрутах, – проінформували, що із 25 листопада припиняють перевезення пільговиків через недостатнє фінансування програми компенсації за пільговий проїзд.

Як повідомив департамент соціальної політики, із початку року перевізникам за цією програмою відшкодували близько 15 мільйонів гривень, загалом програмою передбачено 24 мільйони гривень. На сесії міської ради на програму на 2022 рік передбачили 9 мільйонів гривень.

Читайте також:  Чоловік розповів про неприємний випадок, який трапився в ужгородській маршрутці

Наразі, як запевнили в Ужгородській міській раді, ррозглядаються шляхи вирішення проблеми перевезення пільгових категорій пасажирів. Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» забезпечення пільгового проїзду на автомобільному транспорті є однією із соціальних гарантій держави.

Проте з 2016 року в Держбюджеті такі видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам не передбачені. Але незважаючи на це, останні 5 років безоплатне перевезення пільгових категорій у громадському транспорті Ужгорода забезпечувалося у повному обсязі. Подібних до нинішньої ситуацій не виникало.

Також у міькій раді звернули увагу, що автобуси комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» – «Електрони» – продовжують перевозити пільговиків як зазвичай.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0