У Мукачеві затвердили програму на підтримку містян у забезпеченні житлом

Життя  25 листопада 2021 року, 20:38 1668

Сьогодні на сесії міської ради затвердили цільову програму «Власний дім». Проект спрямований на підтримку громадян у забезпеченні доступним житлом та покращенні існуючого житла, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій через надання дострокових пільгових кредитів, категоріям осіб, які потребують поліпшення умов та мають право на дані позики, повідомляють у Мукачівській міськраді.

Програму планують реалізувати у декілька етапів, протягом 2021-2025 років на програму «Власний дім» планують спрямувати 2,2 мільйони гривень, з них 25% від суми – з міського бюджету, ще 75% – з обласного. Кредитування за Програмою здійснюватиметься за такими напрямками:

Читайте також:  Понад 15 мільйонів виділить Мукачево на будівництво спортзалу та облаштування території ЗОШ №1

  1. Для будівництва нового житлового будинку у розмірі до 400,0 тис. грн. терміном до 15 років; для добудови, реконструкції, капітального ремонту житла – до 250 тис. грн. терміном до 10 років;
  2. для придбання готового або незавершеного будівництва житла (будинку або квартири) у обсязі до 300,0 тис. грн., а також на його подальшу добудову, реконструкцію та капітальний ремонт у сумі 50 тис. грн. терміном до 15 років;
  3. для будівництва інженерних мереж з підключенням їх до існуючих комунікацій і за їх межами у сумі до 100,0 тис. грн. з терміном повернення до 8 років.

Також гроші позичатимуть на впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, а саме: для утеплення фасаду, даху, заміну зовнішніх дверей та вікон будинку або квартири у сумі до 100,0 тис. грн. із терміном повернення до 8 років.

Нагадаємо, відомо, які проєкти бюджету громадських ініціатив реалізують у 2022 році в Мукачівській ТГ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0