Депутати облради пройдуть тактичну підготовку на базі обласного батальйону територіальної оборони

Життя  29 листопада 2021 року, 16:30 434

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та його перший заступник Андрій Шекета напередодні 30-ї річниці Збройних сил України провели робочу зустріч з військовим комісаром Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковником Олександром Музиченком.

На зустрічі йшлося, зокрема, про можливість проведення спільних із Закарпатською облрадою заходів для покращення військово-патріотичного виховання молоді. У тому числі — роз’яснювальної роботи в обласних ЗМІ, – повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

Читайте також:  Закарпатський юнак замість армії поїхав у Чехію на заробітки

Військовий комісар також повідомив про реформування органів територіальної оборони. Згідно з планом, на Закарпатті у кожному районі буде утворено підрозділи тероборони у складі 40 чоловік у кожному. В обласному центрі чисельність управління тероборони складатиме близько 100 чоловік. Ідеться також про можливість проходження строкової служби для жителів краю у цих підрозділах.

Олександр Музиченко повідомив, що на осінньо-зимовий призив, який завершується у грудні, із Закарпаття до строкової служби має бути залучено 303 військовозобов’язані, віком від 18 до 27 років. Комісар запевнив, що ніхто з них не направляється у зону бойових дій.

У розмові з головою облради полковник Музиченко попросив сприяння у ремонті збірного пункту облвійськомату та облаштуванні столового приміщення для військовослужбовців.

Також у ході зустрічі військовик підтримав ідею голови облради щодо можливості проведення тактичних навчань для депутатського корпусу облради та запросив Володимира Чубірка на урочистості з нагоди 30-річниці ЗСУ, що відбудуться 3 грудня у Закарпатському облмуздрамтеатрі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0