"В регіонах пропонують по 1 тисячі на день за участь в держперевороті", – Корнієнко

Життя  30 листопада 2021 року, 11:01 2810

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня "готуються якісь підвози" людей до Києва і що мешканцям України пропонують по тисячі гривень/день за участь у "держперевороті".

Про це Корнієнко заявив на брифінгу у парламенті 30 листопада, відповідаючи на питання, чи варто готуватися до держперевороту 1 грудня.

"Чи варто готуватися вам (журналістам), чи усім? Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи. Ну, так – є така думка. Хоча, коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до "перевертачів". Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди так спромоглися", – заявив Корнієнко.

Читайте також:  Володимир Зеленський заявив, що в Україні готують державний переворот

Перший віцеспікер додав, що інформація про пропоновану тисячу гривень у нього від правоохоронців. Водночас він не зміг відповісти на питання, хто пропонує тисячу – опозиція чи олігархи, вказавши, що "є різна інформація".

Корнієнко нагадав, що наразі через держпереворот, який нібито готується, відкрите кримінальне провадження. На запитання, чому не збирається РНБО через нібито підготовку держперевороту, перший віцеспікер сказав, що "РНБО збереться, коли треба буде".

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0