УжНУ налагодив співпрацю з провідними закладами вищої освіти Узбекистану

Життя  30 листопада 2021 року, 14:12 379 ФОТОФАКТ

Із 22 до 27 листопада  ректор УжНУ Володимир Смоланка перебував в Узбекистані у складі офіційної делегації Міністерства освіти і науки України. Делегація на чолі із міністром Сергієм Шкарлетом мала надзвичайно щільний графік, адже метою робочої поїздки був розвиток українсько-узбекистанського освітнього, науково-технічного та інноваційного співробітництва. визначення подальших заходів, спрямованих на розвиток та підвищення ефективності двосторонньої співпраці.

Як повідомляє прес-служба МОН, українська делегація зустрілася з Міністром вищої та середньої спеціальної освіти Республіки Узбекистан паном Тошкуловим Абдукодиром Хамідовичем, а також заступником Прем’єр-міністра Республіки Узбекистан – Міністром туризму та спорту, ректором Міжнародного університету туризму «Шовковий шлях», паном Абдухакімовим Азізом Абдукахаровичем.

Читайте також:  УжНУ переходить на дистанційну форму навчання

У рамках візиту ректор УжНУ Володимир Смоланка підписав договір про співпрацю із Самаркандським університетом і Самаркандським державним медичним інститутом.

Підписання договору про співпрацю із Самаркандським університетом і Самаркандським державним медичним інститутом

Учасники  української делегації також відвідали технопарк «INNO» у м. Ташкент. Це сучасний інноваційний центр, який облаштований передовими технологіями в галузі робототехніки, енергетики, електротехніки та біотехнологій. Українська делегація мала змогу ознайомитися із лабораторіями зварювання, електроерозійної обробки, обробки дерева та пластмаси, приміщення для стартапів.

Як повідомляє Інформаційно-видавничий центр УжНУ, крім цього, представники МОН та закладів вищої освіти України взяли участь у 1-му Форумі ректорів українських та узбецьких університетів на базі Ташкентського державного транспортного університету, відвідали виставку  InnoWeek 2021, яку організувало Міністерство інноваційного розвитку Республіки Узбекистан для представлення потенціалу та результатів діяльності у сфері науки, високих технологій, інновацій та інвестиційних проєктів.

Нагадаємо, на жаль, нещодавно передчасно помер знаний викладач УжНУ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0