Комунікації на площі Петефі в Ужгороді підключать наступного року, – виконроб

Життя  2 грудня 2021 року, 11:43 351 ФОТО

Кольорову бруківку для трьох пішохідних переходів на площі Петефі мають привезти наступного тижня. Їх мають зробити до кінця цього року. Про це повідомив  виконавець робіт Ігор Кодан.

За його словами, до 25 грудня повинні повністю викласти бруківку від вулиці Капушанської до Мукачівської. Наразі зробили 2 тисячі 400 квадратних метрів ділянки. Працюють 2 бригади по 4 людей. Однак, за словами Ігоря Кодана, якщо температура повітря буде нижче 5 градусів, то бруківку ставити не зможуть.

Читайте також:  В Ужгороді оновлюють сквер на площі Шандора Петефі

Після завершення робіт частина площі Петефі з боку тротуару залишиться непроїзною, іншу, з боку скверу, відкриють для руху. Як повідомляє "Суспільне Закарпаття", між ними зроблять межу.

"Тут мережі вже закладені. Єдине, що залишилося, це підключення будинків, — пояснив виконроб. — Бруківка не знімається. Просто вода не подасться в цьому році новими мережами, бо в нас буде задіяно поблизу магазину "Фокстроту", ділянка має підключитися, там великий об’єм води. За день не зробиш. Прямо на дорозі, там, де заасфальтовано, має ще копатися, великий об’єм роботи на тому вузлі. Підключення все повністю вже на першу частину 2022 року буде".

Нагадаємо, у самісінькому серці Ужгорода збудують нове кафе.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0