Журналіст показав, як на Закарпатті носять контрабанду. Прикордонники почали перевірку

Життя  13 грудня 2021 року, 14:55 4396 ВІДЕО

Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України проводить перевірку у зв’язку з відео, яке з’явилося в соціальних мережах та поширюється інформаційними ресурсами щодо можливого незаконного переміщення сигарет через гірську ділянку кордону на Закарпатті.

"В той же час зауважимо, що зафіксована на відео ситуація є неоднозначною, оскільки географічно гора Менчул знаходиться на відстані понад 10 кілометрів від державного кордону (пряма відстань по карті, без урахування рельєфу місцевості)", – йдеться у повідомленні Держприкордонслужби. 

Читайте також:  Зеленський запропонував ввести мільйонні штрафи та саджати у в’язницю до 12 років: відомо, за що саме

"Крім того, відмітимо, що станом на 12 грудня глибина снігового покриву у горах на даному напрямку сягає 1 метра. Це є неабиякою перешкодою для руху людини у горах, особливо з об’ємною та досить важкою ношею", – зазначають прикордонники.

"На даний час на ділянці Мукачівського прикордонного загону ознак, які б свідчили про здійснення протиправної діяльності, не зафіксовано", – додають вони.

До слова, дане відео поширив журналіст Віталій Глагола. Він стверджує, що йому вдалось отримати ексклюзивне відео проходу через Карпати до Румунії закарпатських "цигаркових контрабандистів". Відео, начебто, зняте вчора, 12 грудня.

"Його мені анонімно надав один із контрабандистів. Стартують контрабандисти із району села Ділове в сторону румунського кордону й проходять через гору Менчул", – написав Глагола.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0