На Закарпатті визначили кращий заклад дошкільної освіти 2021 року

Життя  21 грудня 2021 року, 08:11 605

У Закарпатті провели обласний конкурс "Кращий заклад дошкільної освіти" у 2021 році. Вчора ж голова облдержадміністрації Віктор Микита нагородив переможців та учасників відбору.

"Нашим завданням є підвищення якості освіти у навчальних закладах області усіх рівнів. Усе починається з дошкілля.

З різних об’єктивних причин Закарпаття, на жаль, має досить низькі показники в рейтингу ЗНО у порівнянні з іншими регіонами. Якісні зміни потребують тривалого часу та системності. Роботу з покращення цієї ситуації ми розпочали шляхом інтеграції окремих програм та пілотних проєктів.

Читайте також:  Опубліковано рейтинг шкіл Закарпатської області 2021 року

Один з елементів – це заохочення кращих закладів освіти області та педагогічного складу за велику роботу, яку кожен виконує безпосередньо на місцях", – зауважив Віктор Микита.

За його словами, конкурс – це важлива ініціатива для нашого краю, яка започаткована з метою виявлення кращих закладів дошкільної освіти області, зміцнення, оновлення їхньої матеріально-технічної бази та привернення уваги місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем дошкільної освіти в нових соціально-економічних умовах.

Цього року для участі в обласному етапі відбору надійшло 14 конкурсних матеріалів на електронних та паперових носіях: 8 матеріалів від учасників із сільської місцевості та 6 – міської.

Заклади-переможці були нагороджені Почесними грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та грошовими преміями у розмірі:

  • І місце – 75 000 грн;
  • ІІ місце – 65 000 грн;
  • ІІІ місце – 55 000 грн.

Учасників конкурсу відзначили Почесними грамотами цього ж підрозділу Закарпатської ОДА та грошовими преміями у розмірі 15 000 грн.

"Приємно вражений результатами і впевнений: щороку кількість закладів, які прогресують, буде лише зростати, підвищуючи рівень обласної освіти на кожному етапі", – підкреслив очільник краю та подякував усім, хто взяв участь у конкурсі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0