На Закарпатті 11-річна дівчинка народила дитину

Життя  21 грудня 2021 року, 14:03 10031

У Закарпатській області 11-річна дівчинка народила дитину. Інформацію про це підтвердив завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Берегівської лікарні імені Бертолона Ліннера Володимир Сагарда.

За словами лікаря, вона народила хлопчика ще 18 листопада. "Попередньо ми планували скерувати неповнолітню породіллю до Ужгородського міського пологового будинку, де більша практика приймання пологів в особливих випадках. Однак пологи почалися раптово вночі, й було ухвалено рішення не ризикувати й не транспортувати породіллю до обласного центру, а терміново проводити операцію", – прокоментував Сагарда.

Читайте також:  Батьки четвірні, яка взимку народилась на Закарпатті, показали фото малюків

Він уточнив, що 11-річній породіллі провели кесарів розтин. У неї народився хлопчик вагою 2 кг 500 г та зростом 49 см. Сагарда додав, що операція пройшла успішно.

"Враховуючи малу вагу дитини й такий екстраординарний випадок, ухвалили рішення направити дитину в обласну дитячу лікарню в м. Мукачево", – додав заввідділу.

За інформацією журналістів, малюк перебуває в лікарні під наглядом неонатологів і досі. Породіллю після пологів перевели до інфекційного відділення, оскільки у неї діагностували COVID-19. Ймовірніше за все, інфекція потрапила до неї через родичів, які відвідували молоду маму.

Як повідомила начальниця Служби у справах дітей Берегівської територіальної громади Олександрія Садварі, дитину зареєстрували родичі, хлопчика назвали Шандор.

Джерело: Уніан
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0