Біля міської ради мітингували обурені ужгородці

Життя  22 грудня 2021 року, 14:14 573 ФОТОФАКТ

10 мешканців будинку 1 на вулиці Баб’яка в Ужгороді зібралися на мітинг біля міської ради 22 грудня. Про це повідомив організатор Віталій Грегор.

За його словами, учасники прийшли просити депутатів, аби ті виділили гроші на ремонт дороги біля їхнього будинку, в якому живе 140 сімей. Тривав мітинг 30 хвилин, далі учасники пішли на сесію міськради. Богдан Андріїв пообіцяв їм виділити гроші на ремонт вулиці.

За словами організатора мітингу Віталія Грегора, на мітинг виходитимуть поки їх не почують представники влади. "Наші дороги 30 років не ремонтували. Міський голова особисто, Богдан Андріїв був разів 5 на нашій вулиці", – зазначив Грегор "Суспільному Закарпаття".

Читайте також:  Закарпатські підприємці протестували в Києві

За його словами, мер щоразу обіцяв ремонт. "Однак ми бачимо, що і в цьому бюджеті, який сьогодні буде затверджений на сесії, коштів на ремонт вулиці Баб’яка і Біровчака відсутні, тому люди вже вичерпали всі звернення і змушені були вдатися до акції протесту. Якщо до нас не вийдуть і проігнорують, і не дадуть доручення передбачити кошти на ремонт, то ми будемо змушені продовжити безстрокові акції протесту по всьому місту поки до нас влада не вийде, – заявив організатор акції.– Зараз є ініціативна група близько 10 людей".

Як раніше писало "PMG.ua", на Ужгородщині обурені люди перекрили дорогу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0