У Мукачівській РДА розповіли, що влаштовують у деяких навчальних закладах району

Життя  23 грудня 2021 року, 13:51 1847

У Мукачівській РДА відбулося позапланове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили питання посилення контролю за обмежувальними протиепідемічними заходами, пов’язаними із гострою респіраторною хворобою COVID-19, які проводяться на території району.

Наразі в області заборонено проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів). Також запроваджені відповідні обмеження щодо проведення масових культурних, розважальних, освітніх, професійних тематичних та інших заходів, приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності тощо.

Читайте також:  У Мукачівській громаді школярі підуть на канікули аж у січні

Але, за наявною в Мукачівській адміністрації інформацією, низка навчальних закладів району практикує організовувати і проводити різноманітні масові заходи у  своїх закладах з концентрацією в одному приміщенні великої кількості дітей, викладачів з різних класів, різних вікових груп та різних навчальних закладів. Такі випадки призводять до подальшого поширення захворюваності на COVID-19 та погіршення епідемічної ситуації в районі.

Зважаючи на такі факти, комісія вирішила:

  • посилити заходи контролю за осередками захворювання на COVID-19,
  • забезпечити загальну координацію та контроль за недопущенням проведення масових заходів у закладах освіти,
  • забезпечити контроль за станом вакцинації працівників закладів освіти, розташованих на території територіальних громад району.

Нагадаємо, молода закарпатська вчителька стала однією з найкращих в Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0