• Життя
  • На Універсіаді-2013, українські спортсмени завоювали вже 56 медалей

На Універсіаді-2013, українські спортсмени завоювали вже 56 медалей

У медальному заліку Універсіади Україна посідає п'яте місце, а за загальною кількістю медалей - третя. Добігає кінця XXVII Всесвітня літня Універсіада-2013. За дев'ять змагальних днів українські...

У медальному заліку Універсіади Україна посідає п'яте місце, а за загальною кількістю медалей - третя.

Добігає кінця XXVII Всесвітня літня Універсіада-2013. За дев'ять змагальних днів українські спортсмени вибороли 56 медалей. У медальному заліку Універсіади Україна посідає п'яте місце, а за загальною кількістю медалей - третя. Наші спортсмени вибороли 11 золотих, 21 срібну та 24 бронзових медалі. Зокрема, у вихідні скарбничка України поповнилася дев'ятьма медалями. У суботу стрілок Юрій Нікандров виборов "золото" у трапі. Срібною призеркою стала борчиня Ірина Гусяк у вільній боротьбі (вагова категорія до 55 кг). А бронзову медаль виборола борчиня Марія Лівач у ваговій категорії до 48 кг. Недільний день почався для України золотою медаллю в змаганні каноїстів. Наша чоловіча четвірка показала найкращий час на дистанції 1000 метрів. Дві срібних медалі вибороли українські самбістки. Олена Куницька у фіналі поступилася росіянці Олені Бондарєвій (вагова категорія до 48 кг), а Олена Сайко програла фінальну сутичку росіянці Яні Костенко (вагова категорія до 60 кг). Плавець Сергій Фролов фінішував другим на дистанції 800 метрів вільним стилем. Також у неділю ще дві медалі завоювали наші борчині - Аліна Стаднік (вагова категорія до 67 кг) та Юлія Благиня (вагова категорія до 51 кг).

До закінчення Універсіади залишилося три дні.