На Закарпатті поліція посилено стежать за дотриманням карантинних обмежень

Життя  28 грудня 2021 року, 07:46 2034

Із початку введення карантинних обмежень поліцейські Закарпаття постійно стежать за виконанням жителями регіону всіх визначених вимог. Комплекс заходів, які проводяться систематично, спрямований на недопущення поширення коронавірусної хвороби серед населення регіону.

В передсвятковий період  у складі 24 рейдових груп поліцейські посилили роботу в цьому напрямку. Особливо це стосується суб’єктів господарювання. Йдеться про перевірку наявності у власників та працівників громадських закладів  сертифікатів про вакцинацію та виконання ними необхідних санітарних норм, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Читайте також:  Оновлено карантинні зони: на якому епідемрівні знаходиться Закарпаття

Так, впродовж лише останніх 7 днів, тобто з 20 по 27 грудня, працівники поліції області перевірили близько 1,5 тисячі закладів та склали 58 протоколів за порушення передбачені ч. 1 ст. 44-3 КУпАП. Серед них: в обласному центрі 9 порушень, в Перечині - 2, в Мукачеві та районі - 11, в Берегові та Іршаві по 2, у Виноградові - 8, в Хусті - 3, в Міжгір’ї - 2, в Тячеві - 4 та у Рахові - 15. 

Згідно санкції статті порушникам загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Відповідно найменша сума, яку вони сплатять до бюджету за порушення карантину, становитиме майже 1 мільйон гривень (986 тисяч гривень).

Поліцейські і надалі стежитимуть за дотриманням карантинних обмежень на Закарпатті. Кожен порушник відповідатиме  за скоєне відповідно до чинного законодавства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0