Відсьогодні деякі документи в "Дії" визнаватимуть на рівні з паперовими

Життя  29 грудня 2021 року, 20:20 2297

Відтепер водійське посвідчення, техпаспорт та студентський у "Дії" прийматимуть на рівні з паперовими документами. Відповідні постанови, що набирають чинності з моменту публікації, Кабмін прийняв 29 грудня, про це у своєму Facebook повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він зазначив, що 2019 року водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток були дійсні в "Дії" лише в межах експериментальних проєктів. 

Відтепер ці документи можна повноцінно вважати дійсними у застосунку "Дія". За словами очільника Мінцифри, це підвищує безпеку даних українців, адже передавати документи третім особам тепер буде не потрібно – слід лише показати їх через QR-код. "Дія" не зберігає дані, а лише підтягує інформацію про людину, яка уже є в реєстрах. 

"Ми зробили перший великий крок до запровадження електронних документів в Україні у серпні, коли запустили цифрові паспорти. Тепер завдяки ухваленому закону про режим paperless в Україні з’явилося поняття електронних документів. І це дозволяє нам набагато швидше оцифровувати документи. Поступово усі важливі для українців документи будуть доступні в "Дії"", – написав Федоров.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0