Напередодні Нового року Зеленський зустрівся з 17-річним хлопцем із Закарпаття

Життя  30 грудня 2021 року, 20:39 4795 ФОТО

Президент України Володимир Зеленський напередодні новорічних свят зустрівся з уродженцем селища Солотвино Закарпатської області, 17-річним Василем Ковачем. Хлопець мріяв сфотографуватися з Главою держави після того, як подолає важке онкозахворювання.

Юнак розпочав лікування на початку 2021 року у Львові. Наприкінці липня через агресивну форму хвороби Василеві довелося здійснити трансплантацію кісткового мозку. Донором для нього стала його 8-річна сестра.

Зараз хлопець продовжує лікування, але вже амбулаторно. Він мріяв про те, що одужає та сфотографується з Президентом України.

Читайте також:  У маленької дівчинки із Закарпаття виявили страшну хворобу

Звертаючись до Василя Ковача, Володимир Зеленський сказав: «Здоров’я – це найголовніше. Бажаю тобі подолати всі виклики й вийти переможцем. А мрію про фото з Президентом здійснити нескладно. Мені приємно познайомитися з тобою».

Напередодні Нового року Зеленський зустрівся із 17-річним хлопцем із Закарпаття

Глава держави зауважив, що юнак народився в мальовничому краї з унікальним кліматом, та поцікавився у Василя планами на майбутнє.

Володимир Зеленський подарував хлопцеві на пам’ять годинник. Президент також висловив побажання, щоб громадяни України охочіше ставали донорами кісткового мозку, щоб історій перемоги над важкою хворобою в нашій країні було більше.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0