Новорічне привітання Володимира Зеленського 2022: промова тривала понад 20 хвилин

Життя  1 січня 2022 року, 11:05 4114 ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський у щорічному традиційному відеозверненні привітав українців із Новим 2022 роком. Цього разу вперше промова була великою – понад 20 хвилин. Головною ціллю Зеленський назвав завершення війни на сході України.

Глава держави розповів про успіхи українців за 2021 рік – на фронті, у лікарнях, у школах, на підприємствах. Згадав народних героїв, хто рятував життя. Про вчителів – які вчать майбутніх геніїв. Про досягнення України на міжнародних музичних та спортивних змаганнях.

Зеленський розповів про боротьбу за окуповані Крим та Донбас. Також пообіцяв, що вже 2022 року власне житло матимуть "всі ветерани війни на Донбасі, а одразу за ними – всі наші військові".

Читайте також:  Інтернет-видання "PMG.ua" вітає читачів із Новим роком

Глава держави нагадав про збільшення вдвічі зарплат медичним працівникам вже від 1 січня 2022-го. Висловив сподівання, що за рік настільки підвищать оплату праці й учителям.

Головною ціллю на посаді президента України Зеленський назвав завершення війни на сході.

"І, на жаль, ми поки що не закінчили війну на сході нашої держави. І це моя головна ціль. Саме тому я говорю "поки що", тому що наступний рік він точно буде кращим. Я впевнений в цьому. Головне, щоб всі ви, всі ми були живі й здорові. І збиралися ось так за одним столом усією родиною, щоб поруч були всі, кого ти любиш, і те, без чого просто жити не можеш, – це сміх донечки, татове бурчання, очі дружини, посмішка сина, мамині котлетки, бабусині пиріжки, які настільки смачні, що вже не лізуть, але треба їсти, бо їх зробила бабуся. Але ж це не головне. Головне – вона жива, вона поруч", – сказав президент.

Він висловив бажання, аби в нас були нормальні сусіди, маючи на увазі зокрема й сусідні країни:

"Щоб сусіди – в гості до нас з холодцем і з пляшкою, а не зі зброєю і без стуку. І щоб друзі, і щоб вони були справжні, які готові битися за тебе не у "Твіттері", а поруч. І щоб родичі приїжджали, і щоб приїжджали частіше – з Донбасу, з Криму. Але не в гості, а до себе, повертались додому. Адже всі ми – одна сім’я: і Донбас, і Крим".

Далі Зеленський вимовив одне речення російською мовою: "И как только мы уберем линию разграничения в голове, она исчезнет и на карте". Більше – у відео.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0