Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Шахраї вигадали ще одну схему обману через "Нову пошту"

Шахраї вигадали ще одну схему обману через "Нову пошту"

Шахраї пропонують громадянам у мережі скористатися нібито новою послугою "Нової пошти" – "novapay".  Таким чином вони вигадали нову схему обману, за допомогою якої намагаються пограбувати українців. Аферисти відправляють посилання на накладну з липового сайту, а як користувач вводить дані своєї картки, гроші з неї одразу виводять.

"Я розмістив кілька оголошень на OLX (у зв’язку з переїздом позбуваюся мотлоху, скажімо так), у Whatsapp пише якась Анастасія і каже, що готова купити товар за допомогою нової послуги novapay (типу OLX-доставки, з якою все якраз добре, тільки, нібито, від "Нової пошти")", – написав у своєму Facebook 2 січня блогер Вадим Фульмахт.

Читайте також:
"Нова пошта" змінює тарифи з 1 січня: скільки коштуватиме доставка

Після цього йому відправили посилання на накладну на сайті (фейковому) "Нової пошти". Фульмахт зазначає, що зроблений сайт правдоподібно, тільки насторожила "beautiful-pays.site" у доменному імені. Тобто посилання мало такий вигляд: https://novaposhta.beautiful-pays.site/pay/20450260292142. Будьте пильні та завжди перевіряйте посилання сайту, щоб відрізнити його від підробленого.

"Зрозуміло, від мене, з метою безпеки, потрібно ввести номер картки і т.д. Я з цікавості ввів номер порожньої віртуальної картки з нульовим залишком – ні, пишуть, залишок повинен бути не меншим, ніж сума продажу", – додав блогер.

Шахраї настільки пропрацювали сайт, що на ньому навіть є своя техпідтримка. У коментарях користувачі розповіли про інші схеми, а деякі повідомили, що їх теж намагалися обдурити за допомогою такої афери.

"У мене була така ж історія, тільки переводило на сайт нібито OLX. Переходиш, там фото товару, що тобою продається, і віконце *Отримати гроші* при натисканні на яке відкривається вікно з необхідністю ввести дані карти. І теж зв’язок був через Whatsapp", – написала Юлія Григорян.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно