На Закарпатті батьки школярів б’ють на сполох. Втрутилась ОДА

Життя  13 січня 2022 року, 15:31 12280

В Закарпатській ОДА отримують сигнали з територіальних громад, освітніх осередків та батьків про можливі порушення норм харчування дітей у навчальних закладах. Про це заявив новий очільник краю Віктор Микита.

"Інформація, яка надходить до нас, говорить про потенційно свідомі дії або бездіяльність окремих посадових осіб, які відповідають за організацію навчального процесу й харчування дітей", –зазначив очільник Закарпаття.

З 1 вересня 2021 року набрали чинності нові норми харчування в навчальних закладах. "Попри це ми все одно фіксуємо порушення. Реагування органів виконавчої влади на такий стан справ буде швидким та комплексним", – запевнив Віктор Микита.

Читайте також:  На Закарпатті директор школи побив учня, прокуратура відкрила провадження

Голова ОДА дав доручення департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації зібрати керівників органів управління освітою в громадах з усієї області на селекторну нараду для обговорення зазначеного питання. Окремі доручення також отримають правоохоронні органи, Держпродспоживслужби та інші.

"Жодних винятків чи компромісів у питаннях охорони здоров’я дітей та організації сталого навчального процесу не буде ні для кого", – заявив Віктор Микита.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Небайдужий 13.01.2022, 19:44
Коментар очікує модерацію