Закарпатський фермер своїм вчинком вразив всю Україну

Життя  18 січня 2022 року, 20:38 9029 ВІДЕО

У Національному парку на Закарпатті оселилися близько сотні оленів. Їх придбав місцевий підприємець. Поки тварини виростатимуть, радуватимуть туристів, а як досягнуть трирічного віку – їх випустять у навколишні ліси, аби відновити популяцію оленів у дикій природі.

Майже 100 молодих оленів у Нацпарку Закарпаття, що в селі Синевирська Поляна, оселилися кілька днів тому. До себе поки нікого не підпускають.

Оленів Юрій Тюх придбав за власні кошти, але скільки витратив, не зізнається. Розповідає, що шукав найкращих, тому купувати довелося у різних куточках світу. "Нова Зеландія, Англія, Австрія і Угорщина. Це селекційно відібрані олені. Селекція проводилася багато років", – розповідає фермер.

Читайте також:  На Закарпатті знаходиться єдина в Україні ферма плямистих оленів

Коли тварини досягнуть трирічного віку, чоловік всіх випустить у дику природу. Бо популяцію Благородного оленя, переконує, потрібно рятувати. 

"Все більше і більше мисливців є, більше нових технологій, як полювати. І хоч це національний парк, але це олені… вони не сидять на місці, вони мігрують по всіх Карпатах. Якщо тут заборонено стріляти, то стріляють у інших місцях", – переконує Юрій Тюх.

Опікуватися дикими тваринами Юрій почав майже 5 років тому. Для їхньої реабілітації та збереження створив екопарк. Докладніше – у сюжеті.

Нагадаємо, на Закарпатті невідома тварина тероризує мешканців села.

Джерело: ТСН.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0