Що трапилось у лікарні в Мукачеві: за справу взялись правоохоронці

Життя  21 січня 2022 року, 09:15 28013

Реалізуючи свої представницькі повноваження у бюджетній сфері, Мукачівська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом, в якому вимагає стягнути 379 тис. грн з товариства, що постачало газове паливо до Мукачівської центральної районної лікарні.

Прокурор встановив, що постачальник завищив ціну шляхом укладання незаконних додаткових угод до договору купівлі-продажу природного газу. При цьому будь-яких коливань ціни на ринку газу не було.

Читайте також:  Скандал у пологовому відділенні Мукачівської ЦРЛ: завідувачку змінено, керівнику медустанови оголошено догану

Через це комунальне підприємство, яке фінансується з місцевого бюджету, сплатило надмірну вартість за замовлене паливо. У суді прокуратура домагатиметься скасування усіх восьми укладених додаткових угод і наполягатиме на обов’язковому відшкодування товариством завданих збитків.

"Господарський суд Львівської області вже відкрив провадження у справі, судовий розгляд триває", – заявили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, у Мукачівській громаді судитимуть 33-річного директора лікарні. Відомо, що він накоїв.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0