Очільник області відреагував на скандал, який розгорівся на Закарпатті

Життя  22 січня 2022 року, 17:07 12988

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита відреагував на скандальне відео, яке зняли у школі в селі Верхнє Водяне, що на Рахівщині. Нагадаємо, на ньому вчителька під час уроку ображала та била учня, який не міг виканати завдання з математики.

"Стосовно інциденту, який трапився у школі в селі Верхнє Водяне Великобичківської громади на Рахівщині, де вчитель застосував до дитини фізичну силу та морально-психологічний тиск. Така поведінка педагога є неприпустимою незалежно від обставин", – зазначив голова ОДА.

"Дав окреме доручення невідкладно провести розслідування цього випадку для з’ясування усіх обставин", – заявив Віктор Микита.

Читайте також:  Вчителька била учня на уроці: у поліції відреагували на скандальне відео

До розслідування залучені представники департаменту і освіти науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Рахівської РДА, Великобичківської територіальної громади, працівники правоохоронних органів, соціальні служби тощо.

"Триває робота з батьками дитини та адміністрацією навчального закладу. Жодних компромісів та винятків щодо випадків насилля до дітей не буде. Ситуацію тримаю на особистому контролі", – підсумував очільник Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Михайло 23.01.2022, 11:19
Коментар очікує модерацію