Закарпатські школи закрити. Школярів перевести на дистанційне навчання, – ОДА

Життя  24 січня 2022 року, 19:25 4523

Рекомендувати перевести навчання в школах на дистанційну форму – таке рішення сьогодні прийняли на позаплановому засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС.

Як повідомив Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА, ситуація з поширенням коронавірусної інфекції є доволі загрозливою, адже помітний інтенсивний приріст кількості інфікованих. Якщо минулі шість тижнів спостерігався спад захворюваності, то за останній – кількість нових виявлених випадків в області зросла на 87%.

Читайте також:  У школах однієї з громад Закарпаття запровадили карантин на два тижні

«Та найголовніше – хворіють наші діти. Протягом останніх семи днів у 4 рази більше фіксують випадків інфікування COVID-19 серед молодшого населення.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації провів позапланове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – зауважив Віктор Микита.

Очільник краю разом із представниками профільних департаментів облдержадміністрації, медичними працівниками, головами РДА та територіальних громад обговорили можливості розв’язання питання щодо зниження кількості захворілих дітей.

Єдиний дієвий спосіб захисту від важкого перебігу хвороби – імунізація, але двома дозами вакцини щеплено тільки 0.6% та 5% дітей 12-15 років та 16-17 років відповідно.

Сьогодні завантаженість дитячих ліжок, виділених для лікування COVID-19, становить 55%. Зважаючи на статистичні дані, рішенням комісії рекомендували райдержадміністраціям, виконавчим комітетам місцевих рад терміново провести засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС і прийняти рішення про переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання.

Нагадаємо, сьогодні вирішуватимуть, чи закривати всі школи Закарпаття на карантин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0