Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Українці займають перше місце по міграції в країни Євросоюзу

Українці займають перше місце по міграції в країни Євросоюзу

Українці займають перше місце по міграції в країни Євросоюзу
Громадяни України становили найчисленнішу міграційну групу в ЄС за підсумками 2011 року. Друге місце займають громадяни США, за ними йдуть представники Індії, Китаю і Марокко. Близько 204 тисяч...

Громадяни України становили найчисленнішу міграційну групу в ЄС за підсумками 2011 року. Друге місце займають громадяни США, за ними йдуть представники Індії, Китаю і Марокко.

ВІДЕО ДНЯ

Близько 204 тисяч громадян України отримали в 2011 році дозвіл на перебування в країнах Євросоюзу. Як стало відомо з оприлюдненої 17 червня у Брюсселі річної доповіді Єврокомісії з питань міграції та біженців, українці утворюють найбільшу групу легальних мігрантів в ЄС. Друге місце займають громадяни США (189 тисяч осіб), за ними йдуть представники Індії (179 тисяч), Китаю (153 тисячі) і Марокко (120 тисяч).

Всього 2,5 мільйони осіб вперше отримали в 2011 році дозвіл на проживання в Євросоюзі. Загальна кількість легальних мігрантів, які не мають громадянства в країнах ЄС, становить 4,1% від усього населення Європейського Союзу. Третина з них приїхала, користуючись правом возз'єднання сім'ї, ще чверть прибула на роботу. 21% мігрантів склали студенти, інші переселилися в ЄС у пошуках політичного притулку або з інших причин. У Німеччині 5,7% населення не має громадянства будь-якої держави Євросоюзу.

Реклама

У доповіді Єврокомісії зазначається, що в 2012 році 316 тисяч осіб отримали відмову у в'їзді на територію ЄС, головним чином в Іспанії. Близько 427 тисяч осіб були затримані органами правопорядку за незаконну міграцію. У 2011 році випадків затримань було приблизно на 40 тисяч менше.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно