Фейсбук облетіли фото, зроблені в Ракошині. Люди обурені побаченим

Життя  10 лютого 2022 року, 20:45 16293 ФОТО

Нещодавно в Фейсбуці оприлюднили фото, зроблені в селі Ракошино, що на Мукачівщині. Фото викликали неабияке обговорення серед місцевих.

На них видно дорогу по вулиці Бенедиківській. Хоча, назвати побачене дорогою важко. Адже шлях вкритий глибокими і великими вибоїнами. Яма на ямі.

Дороги у Ракошині

Жителі Ракошина вже не перший рік намагаються привернути увагу до проблеми, але віз і досі там. Дорога, яка веде до сіл Кальник, Медведівці й інших населених пунктів, у жахливому стані. І Служба автомобільних доріг Закарпатської області, на балансі якої цей шлях, взагалі не поспішає ремонтувати дорогу. Навіть попри числення запити та звернення.

Читайте також:  Яма на ямі: мукачівці скаржаться на жалюгідний стан доріг у місті

«Лише за 2021 рік ми зробили три депутатські запити. Це не враховуючи 5-6 за попередні роки. Результат не дуже втішний, як бачимо на фото», – розповів голова Великолучківської ТГ, до складу якої входить Ракошино, Василь Коштура.

Вулиця Бенедиківська у селі Ракошино

За словами голови громади, якщо найближчим часом питання з ремонтом дороги не вирішиться, то будуть діяти рішуче. «Будемо вимушені звертатися до прокуратури щодо бездіяльності зі сторони балансоутримувача та наражання на небезпеку пішоходів, водіїв і пасажирів», – зазначив Василь Омельянович.

Ракошино. Стан доріг обурює людей

Жителі села в соцмережах вже почали створювати про меми про вулицю Бенедиківську в Фейсбуці.

Дороги в Ракошині

Водночас, місцевих закликають робити звернення на адресу «Укравтодору» та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. Та хто зна, чи звернуть увагу чиновники у владних кабінетах на проблеми простих людей. Чи продовжуватимуть робитимуть вигляд, що нічого не чують і не бачать. А люди й надалі їздитимуть дорогою, яка більше нагадує поверхню Марса.

Нагадаємо, цього тижня Фейсбук облетіли відео нерозчищених закарпатських доріг.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Оксана 11.02.2022, 11:05
Но то не лиш у Бенедиківцях така дорога ужасна! І Травнева, і Жовтнева, і Дружби, і Конституції в жахливому стані! На Дружби хоть асфальт є, правда ями великі. А в інших суцільне болото! Хоч би рінчою Травневу і Жовтневу засипали. Бо то кошмар, невозможно з коляскою вийти на вулицю погляти
Родіон 10.02.2022, 21:18
ще мало і Ракошино доросте до рівня Ганич що на Тячівщині????????????