Закарпаття готове до можливого паводку, – ОДА

Життя  11 лютого 2022 року, 08:12 568

Для представників органів управління та сил цивільного захисту в Ужгороді провели штабні навчання щодо підготовки та пропуску льодоходу, весняної повені та паводків. Про це повідомив Віктор Буришин, начальник  управління цивільного захисту Закарпатської ОДА.

"На жаль, наша область чи не найбільше страждає від паводків. Зокрема, останній, який відбувся 4-6 січня, завдав збитків близько на 69 млн грн. Саме тому такі навчання потрібні, аби ми були готові до будь-яких надзвичайних ситуацій. Наше головне завдання – оперативно реагувати на них", – відмітив Віктор Буришин.

Читайте також:  Закарпатець незвичним способом привернув увагу до важливої проблеми

За його словами, на навчаннях йшлося про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та алгоритми дій під час ліквідації наслідків весняного льодоходу, повені та паводку.

У межах заходу перевірили готовність органів управління і сил цивільного захисту Закарпаття до реагування на прогнозовані надзвичайні ситуації.

"Робота в цьому напрямку дуже важлива, адже йдеться про безпеку закарпатців. За результатами навчань наші служби отримали задовільну оцінку. Область готова до пропуску льодоходу, повені та паводків", – зауважив Віктор Буришин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0