На Закарпатті гуртом рятували життя жінки, до якої не змогла доїхати через замети сучасна швидка

Життя  17 лютого 2022 року, 08:12 528 ФОТО

У середу на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик із с. Люта, що на Великоберезнянщині: у місцевої 58-річної мешканки підозра за діабетичний криз.

На виклик виїхала бригада №1302 у складі старшого фельдшера Павла Дранчака та водія Івана Повхана. Однак, снігові замети на дорогах сучасне авто "швидкої" не змогло здолати. По допомогу звернулись до місцевого сімейного лікаря – Оксани Ворожильник, яка вже не один раз виручала "екстренку" своїм високопрохідним УАЗиком.  Перевантаживши все необхідне для порятунку життя пацієнтки, медики помчали далі.

Читайте також:  Авто не доїхало: на Закарпатті пацієнта до "швидкої" везли на санчатах

На місці з’ясувалося, що у жінки гіпоглікемічна кома та цілий "букет" супутніх хвороб: ішіас правої ноги (не могла самостійно пересуватися), проблеми з нирками, перенесений інфаркт, стенокардія, яку не можливо було зняти на місці. Пацієнтці надали всю необхідну медичну допомогу і після стабілізаціїї її стану транспортували до Ужгородської ЦМКЛ.

Бригада №1302 подякувала колезі Оксані Ворожильник за професіоналізм, відповідальність та колегіальність, за готовність завжди допомогти у благородній справі.

Оксани Ворожильник

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0