Черги на АЗС і біля банкоматів: що відбувається в Мукачеві після оголошення воєнного стану

Життя  24 лютого 2022 року, 11:03 3997 ФОТО

Президент Росії Володимир Путін вранці 24 лютого 2022 року оголосив про проведення спеціальної військової операції на Донбасі. Росія атакувала Україну, тому на території держави ввели військовий стан.

Проте, за словами голови Закарпатської ОДА Віктора Микити, ситуація в області спокійна і контрольована. Ніяких військових дій не відбувається. Та попри це в краї масово сіється паніка.

Мукачево після введення воєнного стану

Люди почали терміново знімати готівку в банкоматах, на автозаправках утворились довжелезні черги. А курс валют стрибає впродовж дня.

Читайте також:  Росія атакувала Україну. В державі вводять воєнний стан

Подібну картину можна побачити і в Мукачеві. Хоча, зазначимо, що вся інфраструктура громади, всі сервіси працюють у штатному режимі.

Однак у центрі міста все ж утворились великі черги до банкоматів. Містяни масово знімають готівку. Є черги і в продуктових магазинах, але значно менші.

Черги до банкоматів у Мукачеві

Курс валют в обмінниках стрибає впродовж дня. Близько 10:30 долар продавали по 35 грн, а вже за кілька хвилин по 33 грн.

Курс валют у Мукачеві

На автозаправках із самого ранку утворились черги з автомобілів. Черги на АЗС у Мукачеві

Черги на АЗС у Мукачеві після введення воєнного стану

Громадський транспорт працює в місті як зазвичай.

 Мукачево

Але містян і закарпатців загалом просять зберігати спокій, не сіяти паніку, адже це тільки погіршує ситуацію. По можливості людей закликають залишатись вдома. Ситуація в місті контрольована. А українська армія тримає оборону.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0