Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • До 4 тисяч людей щодня зможе відправити за кордон через Закарпаття обласна адміністрація

До 4 тисяч людей щодня зможе відправити за кордон через Закарпаття обласна адміністрація

До 4 тисяч людей щодня зможе відправити за кордон через Закарпаття обласна адміністрація

До 4 тисяч людей щодня зможе відправити за кордон через Закарпаття обласна адміністрація. Про це на брифінгу повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За його словами, очікують нову хвилю приїзду вимушених переселенців, багатьох людей вдалося вивезти з Сумської, Київської та Харківської областей, міста та села яких обстрілювали російські окупанти.

Читайте також:
Польща ухвалила спецзакон про підтримку біженців з України

Віктор Микита каже: налагоджують співпрацю з консульствами Угорщини, Словаччини та Румунії, аби покращити організацію виїзду українців, зокрема, потягами.

"Ті громадяни, які будуть до нас в’їжджати й будуть мати намір виїхати за межі України, проходитимуть відповідну перевірку. Після чого будуть формуватися групи і залізничним транспортом вони будуть переміщуватися до Угорщини, на залізничну станцію "Загонь". Також відновлено потяги зі Словаччиною. Я буду вести перемовини, щоб вони приймали", – зазначив Микита.

Як пише "Суспільне Закарпаття", словацька сторона вже заявила, що готова приймати від 1000 до 1500 громадян. Також проводиться робота і з представниками Румунії.

"Тобто ми щодня зможемо від 3000 до 4000 тисяч наших громадян відправляти за кордон. Ті, які матимуть бажання, їх зустрічатимуть, надаватимуть притулок, харчування. Буде відповідний облік. Вони за бажання зможуть отримати статус біженця, або будуть рухатися далі територією Євросоюзу, якщо в них буде таке бажання, якщо їх там очікують", — повідомив голова Закарпатської ОВА.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно