У Мукачівському районі на період військового стану заборонили відвідування шкіл

Життя  14 березня 2022 року, 21:01 11028

Мукачівська районна військова адміністрація своїм наказом врегулювала питання про організацію навчального процесу на території Мукачівського району під час військового стану.

"На період дії військового стану на території України, засіданням штабу територіальної оборони Мукачівського району було прийнято рішення про заборону відвідування загальноосвітніх навчальних закладів учнями 1-11 класів", – йдеться в документі за підписом голови РДА – начальника районної військової адміністрації Едгара Токара.

Читайте також:  Шкарлет звітує, що освітній процес у більшості областей України відновлено

Також сільським, селищним, міським головам Мукачівського району доручено забезпечити організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання.

На період дії військового стану на території України штабом територіальної оборони Мукачівського району було прийнято рішення заборонити відвідування загальноосвітніх навчальних закладів учнями 1-11 класів

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
bmGGjn 14.03.2022, 21:59
Якщо не відвідування школи,то і дистанційці НІ!!!! Коли оруть сирени і як Ви думаєте пів ночі у підвалі дитина і як вона ранком має зайти на дистанційне навчання??????? НІ і ще раз НІ!!!