Головам громад Мукачівщини дано вказівку негайно організувати всі наявні засоби оповіщення

Життя  16 березня 2022 року, 07:12 842

Всім головам територіальних громад Мукачівського району дано вказівку негайно організувати застосування всіх наявних засобів оповіщення і зв’язку для оповіщення населення громад.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив Едгар Токар, голова районної державної адміністрації – начальний районної військової адміністрації.

Читайте також:  Повітряна тривога: як відреагували закарпатці та переселенці

"Зараз ми живемо в умовах військового часу та чинимо опір окупантам. Останнім часом на території Закарпаття тривожні сирени почали звучати все частіше, тож дав вказівку всім головам територіальних громад Мукачівського району:

  • негайно організувати застосування всіх наявних засобів оповіщення і зв’язку для оповіщення населення громад;
  • особливу увагу звернути на оповіщення через інтернет-провайдерів, що діють на території територіальних громад та підключення радіо до гучномовців на територіях громад, де є найбільше скупчення населення;
  • забезпечити доступність населення до наявних укриттів та захисних споруд, які розташовані на території територіальних громад, та довести до відома населення місця їх розташування", – йдеться в повідомленні Едгара Токара.

Головам громад Мукачівщини дано вказівку негайно організувати всі наявні засоби оповіщення

Окрім того, всім мешканцям району важливо оперативно реагувати на сигнали системи оповіщення та офіційні повідомлення про оголошення повітряної тривоги – зібрати необхідні речі та прямувати до найближчого сховища.

"Ще раз звертаюся до УСІХ власників приміщень, які можуть бути використані у якості сховищ. Забезпечте вільний доступ до таких приміщень, перевірте наявність необхідних для перебування умов (місця для сидіння, мати, ковдри, питна вода, джерела світла), якщо чогось не вистачає ТЕРМІНОВО – оновіть запаси", – зазначив голова районної державної адміністрації – начальний районної військової адміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0