Українці масово завантажують додаток Starlink для Інтернету від Ілона Маска

Життя  17 березня 2022 року, 15:25 14373

Додаток Starlink для отримати доступ до супутникового інтернету від Space-X Ілона Маска став найбільш завантажуваним застосунком в Україні.

Як повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, додаток Starlink було завантажено 21 000 разів у неділю, 13 березня, у всьому світі в обох магазинах App Store та Google Play.

"Це найбільша кількість завантажень у світі за один день. Причому більшість відбувалися з України", – зазначив урядовець.

Читайте також:  SpaceX уже прибув на Закарпаття

Додаток завантажили в Україні майже 100 000 разів, за останні два тижні кількість інсталяцій у світі зросла більш ніж утричі.

Варто зазначити, що станції супутникового інтернету Starlink вже працюють в Україні, щоб підтримати належне функціонування критичної інфраструктури та послуги у сфері охорони здоров’я, фінансів та енергетики.

Starlink розроблений, щоб надавати широкосмуговий доступ до інтернету в місцях, де доступ був ненадійним або повністю відсутнім. У будь-якій точці планети. А застосунок потрібний, щоб встановити зв’язок із супутником і щоб запрацював інтернет.

Варто зазначити, що для підключення Starlink необхідно мати спеціальний термінал з антеною. Самий додаток у смартфоні використовується тільки для керування системою.

Нагадаємо, перша партія "старлінків" прибула в Україну у кінці лютого.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0