Уряд скасував цього року ЗНО та ДПА

Життя  24 березня 2022 року, 20:45 3401

Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері освіти (№7132), яким скасувала цього року зовнішнє незалежне оцінювання та державну підсумкову атестацію. Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні парламенту.

Законом встановлюється, що здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

Читайте також:  Міністр освіти зробив важливу заяву щодо ЗНО у 2022 році

Натомість у 2022 році прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра здійснюється в особливому порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Також у 2022 році прийом на навчання до закладів фахової передвищої освіти здійснюється в особливому порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, всім школам Закарпаття рекомендують відновити дистанційне навчання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0