За неналежний батьківський догляд поліцейські вилучили з сім’ї 3 діток

Життя  30 березня 2022 року, 16:01 790 ФОТОФАКТ

30 березня ювенальні поліцейські Іршави вчергове навідалися до підопічної багатодітної сім’ї в сусідньому селі Собатино. Під час попередніх відвідин інспектор ювенальної поліції фіксувала постійну відсутність матері дітей вдома.

В той самий час дві дівчинки 10 та 11 років, а також їхній 5-літній братик проживали в неналежних умовах та були залишені на самих себе.

Спілкуючись із жінкою, поліцейська неодноразово наголошувала їй на необхідності виконувати свої материнські обов’язки, доглядати за дітьми та приділяти їм увагу, турботу та піклування.

Читайте також:  Поліцейські розшукали батьків дівчинки, яку сьогодні знайшли на Закарпатті

"Проте жителька Собатина систематично нехтувала порадами та залишала дітей напризволяще", – зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

У результаті — двох сестричок та братика поліцейські, разом із представниками соціальних служб, вилучили та поселили в Батівському дитячому будинку. Тепер діти перебуватимуть у безпеці.

Сама ж матір понесе відповідальність відповідно до статті 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Окрім цього вирішується питання щодо позбавлення її батьківських прав.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0