Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Чи каратимуть чоловіків, які не повернулися з-за кордону під час війни

Чи каратимуть чоловіків, які не повернулися з-за кордону під час війни

Чи каратимуть чоловіків, які не повернулися з-за кордону під час війни

Чоловіків, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, хотіли зобов’язати повернутися до України з-за кордону. У Верховній Раді навіть зареєстрували законопроєкт 7265 про покарання для таких українців.

За ігнорування цієї вимоги нардепи пропонували запровадити кримінальну відповідальність – від 5 до 10 років позбавлення волі. Частину українців такий законопроект обурив. Він набрав неабиякого розголосу.

14 квітня стало відомо, чи каратимуть чоловіків, які не повернулися з-за кордону під час війни. Зокрема, вранці повідомили, що фракція політичної партії "Слуга Народу" не буде підтримувати ухвалення законодавчої норми про відповідальність чоловіків призовного віку, які виїхали з України та не повернулися у встановлений законом термін під час воєнного стану. Йдеться якраз про законопроект 7265.

Читайте також:
Деяких чоловіків призовного віку за відсутність в Україні під час війни можуть покарати: що відомо

"Ми вважаємо, що у такому вигляді ця законодавча норма є шкідливою і небезпечною як для оборони України сьогодні, так і для відбудови її у майбутньому. Сотні тисяч українців повернулися додому, щоб захищати свою країну під час війни, – заявив голова фракції Давида Арахамія. – Багато з тих, хто залишився, працює за кордоном і пересилає в Україну гроші в якості допомоги сім’ям чи як пожертвування до фондів оборони країни".

За його словами, пропонована норма жодним чином не вирішує тієї мети, яку насправді треба досягнути: покарати декілька десятків посадовців, чиновників та депутатів, які втекли з України під час війни.

 • "Будемо шукати інших способів покарання цих осіб. Стосовно решти людей ніяких санкцій не буде і бути не може", – запевнив Арахамія.

Підписуйтесь на наш Viber. Дізнавайтесь новини першими.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно