З’явилось, ймовірно, перше справжнє фото підбитого ракетного крейсера "Москва"

Життя  18 квітня 2022 року, 09:37 2574

У мережі опубліковані фотографії, на яких, за даними авторів фото, зображений російський ракетний крейсер "Москва" після попадання українських протикорабельних ракет.

Фотографії опублікував сайт Oryx, який веде статистику втрат російської армії у війні з Україною.

Читайте також:  У Бердянську знищено великий десантний корабель окупантів

Фотографії зроблені вдень, на них видно силует корабля з креном на лівий борт, численними ушкодженнями та димом від сильних пожеж. За деякими характерними особливостями конструкції можна зробити висновок, що це все-таки крейсер "Москва".

Відзначається, що на авторство фото претендують моряки з турецького корабля, який нібито надавав крейсеру допомогу. Однак є також припущення, що фото зроблено з борту російського пожежного судна, одного з п’яти, які гасили пожежу на крейсері.

З’явилось, ймовірно, перше справжнє фото підбитого ракетного крейсера Москва

Наразі достеменно невідомо, коли саме туди прибули інші моряки. Автори OSINT зазначили, що існує розбіжність між можливими датами знімання. Фото зробили або 14 квітня, або вже через добу після інциденту.

Нагадаємо, ввечері 13 квітня було завдано ракетний удар по російському крейсеру "Москва", що брав участь у захопленні острова Зміїний. Після удару на кораблі здетонував боєкомплект і почалася пожежа. Удар по крейсеру завдали українськими протикорабельними ракетами РК-360МЦ "Нептун".

Попри всі спроби російських окупантів врятувати корабель, ввечері 14 квітня Міноборони росії змушене було визнати, що ракетний крейсер "Москва" все ж таки пішов на дно.

Джерело: СІД
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0