Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Дітей мають приймати до дитячих садків незалежно від місця реєстрації

Дітей мають приймати до дитячих садків незалежно від місця реєстрації

Дітей мають приймати до дитячих садків незалежно від місця реєстрації
У Міністерстві освіти наголошують, що прийом дітей до дошкільних навчальних закладів має здійснюватися незалежно від місця реєстрації дитини та її батьків Відповідні роз’яснення профільного...

У Міністерстві освіти наголошують, що прийом дітей до дошкільних навчальних закладів має здійснюватися незалежно від місця реєстрації дитини та її батьків

ВІДЕО ДНЯ

Відповідні роз’яснення профільного міністерства надані у зв’язку з численними зверненнями керівників дошкільних навчальних закладів сільської місцевості та представників місцевих управлінь освіти щодо прийому дітей до дитячих садків, сім’ї яких проживають в одних населених пунктах, однак офіційно зареєстровані в інших.

У міністерстві зазначають, що в Україні законодавчо закріплено право батьків обирати дошкільний навчальний заклад для своєї дитини.

Реклама

Також, посилаючись на Положення про дошкільний навчальний заклад, у Міносвіти уточнюють, що прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та свідоцтва про народження.

Окрім того, у профільному відомстві наголошують, що реєстрація місця проживання чи місця перебування особи не може бути підставою для обмеження прав і свобод, передбачених Конституцією.

Реклама

Також у Міністерстві освіти зазначили, що відповідно до законодавства про дошкільну освіту, держава має надавати всебічну допомогу сім'ї у розвитку, вихованні та навчанні дитини, забезпечувати доступність і безоплатність освіти в державних і комунальних дошкільних навчальних закладах та обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.

Враховуючи зазначене, у Міністерстві освіти підкреслили, що прийом дітей до дошкільних навчальних закладів має здійснюватися незалежно від реєстрації дитини та її батьків.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно