В Ужгороді замінили назви вулиць та площ: нові назви

Життя  22 квітня 2022 року, 20:30 2447

Друге обговорення із перейменування вулиць, площ Ужгорода, названих іменами російських діячів, провели сьогодні, 22 квітня, у міській раді.

На засіданні комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, розташованих на території міста, розглянули перелік вулиць, пропонованих до перейменування, затверджений на попередньому засіданні 14 квітня – вулиці та площу у межах Малого Ґалаґова.

Читайте також:  У центрі Мукачева демонтували радянський монумент

Члени комісії дійшли згоди і підтримали наразі перейменування лише кількох об’єктів: пл. Олександра Пушкіна на пл. Малий Ґалаґов, вул. Михайла Ломоносова на вул. Франтішека Крупки, вул. Дмитра Менделєєва на вул. Адольфа Лібшера, вул. Івана Крилова на вул. Іштвана Лаудона.

Щодо решти вулиць Ужгорода, зокрема, перейменованих у радянські часи, то, як зазначалося, багато вулиць було новостворених, а про інші, більш давні, інформацію мають далеко не всю, тому міська рада звернулася до архіву.

За погодженням присутніх на засіданні вирішили, що доречно розглядати перейменування цих вулиць після отримання відповіді із архівної установи, повідомили в Ужгородській міськраді.

Нагадаємо, в Ужгороді демонтували бюст Пушкіна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0