Сусідня Словаччина передасть Україні військову допомогу на понад 2 млн євро

Життя  27 квітня 2022 року, 21:30 1735

Уряд Словаччини схвалив пропозицію про безоплатну передачу Україні військових матеріалів на суму понад 2 мільйони євро, про це пише Aktuality, повідомляє "Європейська правда". Міноборони скористається можливістю відшкодування деяких витрат на рівні Євросоюзу та на основі двосторонніх угод.

Наразі Словаччина надала Україні допомогу на суму понад 10 мільйонів євро. Зокрема, це 10 мільйонів літрів дизельного палива, 2,4 мільйона літрів авіабензину та 12 тисяч штук 120-міліметрових боєприпасів. Після урядових переговорів глава словацької дипломатії Іван Корчок заявив, що Росія може припинити війну, якщо виведе свої війська, і тоді можна розпочати мирні переговори.

"Вже сьогодні ми отримали брифінг у Раді безпеки про те, що наступні два тижні будуть дуже важливими з військової точки зору", – сказав Корчок.

За словами міністра, російська сторона продовжує наполягати на тому, що мирне рішення може бути досягнуте лише після остаточного визнання анексії Криму та відділення так званих Донецької та Луганської республік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0