Уряд заборонив частині українців працювати дистанційно з-за кордону

Життя  28 квітня 2022 року, 11:45 5326

Кабінет міністрів схвалив постанову щодо роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану. Робота за межами України допускається лише у разі службового відрядження. Про це йдеться у постанові від 26 квітня 2022 р. № 481.

Згідно з документом, для працівників може запроваджуватися дистанційна робота за наявності організаційної і технічної можливості для виконання їх обов’язків.

"Робота працівників, членів виконавчого органу та керівників суб’єктів господарювання за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку", – йдеться в постанові.

Читайте також:  Можуть і надалі виїжджати: Держприкордонслужба звернулась до українців

У разі перебування працівників в робочий час за кордоном без рішення про відрядження до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення.

Крім того, у разі перебування членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні без відповідного рішення, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення чи припинено їх повноваження.

Нагадаємо, озвучено важливу інформацію для частини українців, які виїхали за кордон і планують повернутися.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0