Попри воєнний стан у Закарпатті планують ремонтувати автошляхи місцевого значення

Життя  29 квітня 2022 року, 07:47 483

Попри воєнний стан у регіоні планують ремонтувати автошляхи місцевого значення. Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький провів робочу нараду із керівництвом Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, де окреслили плани роботи на найближчі кілька тижнів. 

"Усвідомлюємо, що зараз усі ресурси держави спрямовані на підтримку армії та економіки. Водночас шукаємо шляхи, можливості та фінансування, щоб зберегти мережу доріг краю.

Читайте також:  У Мукачівській міськраді зранку звернулися до водіїв

Після весняного обстеження проаналізували, що термінового ямкового ремонту потребують близько 300 км доріг місцевого значення. Це мінімальні цифри, які не включають автошляхи, де потрібно проводити капітальний ремонт. Ідеться про стратегічні артерії, де спостерігається висока інтенсивність руху. Їх потрібно якомога швидше підлатати, аби вберегти полотно від подальшого і серйознішого руйнування", – зазначив Мирослав Білецький.  

Нагадаємо, що торік у межах експлуатаційного утримання шляхом поточного дрібного, ямкового ремонту вдалося відновити близько 500 км автошляхів краю, понад 73 км – у рамках капітального. Крім того, відремонтували 7 інженерних споруд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0